Rreth kompanisë

Shandong Tongyu Mobilje Co, Ltd ndodhet në provincën Shandong Gaomi Qyteti Mishui zonën e zhvillimit ekonomik, është një shkallë të madhe dru të ngurta ndërmarrje mobilje e cila integron projektimin, zhvillimin dhe shitjes.

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns05
WhatsApp Online Chat !