за компанијата

Шандонг Tongyu Мебел копродукции, Ltd е лоцирана во провинцијата Шандонг Gaomi Град Mishui економска развојна зона, Тоа е во голем обем солидна мебел од дрво претпријатие, кое се интегрира дизајн, развој и продажба.

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns05
WhatsApp Онлајн Chat!